Logo Lekáreň Pontissimo

Lekáreň Pontissimo

Sídlo: Trnava,
Starohájska 2/A, 917 01 Trnava
Telefón: 033 550 41 42
E-mail: lekaren@pontissimo.sk
Web: www.pontissimo.sk

Kontaktovať firmu

cpt
Foto Lekáreň Pontissimo Foto Lekáreň Pontissimo Foto Lekáreň Pontissimo Foto Lekáreň Pontissimo Foto Lekáreň Pontissimo Foto Lekáreň Pontissimo

Ponúka zákazníkom nielen humánne lieky na predpis a voľnopredajné lieky, veterinárne liečivá, výživové doplnky, čaje a kozmetiku, ale aj široký sortiment detského tovaru, a vítaným doplnkom sú napríklad aj bezlepkové, diabetické a iné zdravé maškrty, musli, oriešky, sušené ovocie a superpotraviny. Skrátka produkty, ktoré pomáhajú ľuďom udržiavať si a zlepšovať zdravie aj pomocou zdravej výživy.

Okrem štandardnej ponuky tovaru a služieb ponúka Pontissimo široký výber sypaných a porciovaných bylín a čajov, produkty na detoxikáciu, odkyslenie, regeneráciu a posilnenie organizmu, rôzne druhy rastlinných olejov, hygienické potreby, soľné inhalátory. V oblasti dentálnej hygieny sú to nielen klasické, ale napríklad aj aniónové, bambusové alebo bieliace kefky. Detský tovar zahŕňa cumlíky, fľašky, kozmetiku, čaje, výživové doplnky a v neposlednom rade zubné kefky a poháriky z absolútne neškodného kompostovateľného materiálu a detské zubné pasty bez konzervantov a umelých prísad.

Výdaj liekov na predpis, poradenstvo, individuálna príprava liekov (IPL), odber exspirovaných a nespotrebovaných liekov. Otváracie hodiny: pondelok - piatok 7:30 - 15:30 Bezbariérový prístup, vstup s detským kočíkom. Parkovanie prvú hodinu zadarmo.

V ponuke nájdete: ČAJE (Hanus, Apotheke, Teekanne, Herbex, Leros, Fytopharma, Juvamed...) DENTÁLNA HYGIENA (Zubné pasty a ústne vody Elmex, Lacalut, Corega, Oral B, Sensodyne, Listerine, zubné kefky Curaprox, aniónové kefky SOLADEY, bambusové kefky, bieliace kefky); DETOXIKÁCIA ( Enterosgel, Produkty značky Jentschura, Chlorella, Spirulina, Rabanon, Aloe Vera); POTRAVINY (müsli tyčinky, raňajkové kaše, produkty od výrobcov Natureland, Schneekoppe, Dr.Sprout, Natureline, Jentschura a i, zeleninové a ovocné šťavy Breuss) OLEJE ( tekvicový, oreganový, rakytníkový, argánový, avokádový, jojobový, šípkový, ľubovníkový a i. od výrobcov Biopurus, ok+, Calendula, Topvet, virde, Oleador, Dr.Sprout, Herbaltherapy) VIAC PRE DETI ( čaje, mlieka, fľašky, cumlíky, zubné kefky, krémy, výživové doplnky a hygienické potreby až po náš detský kútik. Produkty Nutricia, Nestlé, France Lait, Hero, Avent, Mam, Curaprox, Hipp, Bübchen, Hartmann, Bel, Walmark, Jentschura a iné); PRE DÁMY ( hygienické vložky AnionLady (denné, nočné, intim), tampóny s probiotikami Ellen, Senta Protect ochranné tampóny na kúpanie, lubrikačné gély, produkty na intímnu hygienu napríklad Gyntima, ChillyIntima, Saforelle, Lactacyd, čistiace vaginálne tampóny) VÝŽIVOVÉ DOPLNKY (od rôznych výrobcov, napríklad Jamieson, Walmark, Swiss Natural, Medpharma, Fytoterapia (Acai, Goji, Chlorella, Kurkuma, Kotvičník, Rhodiola, Spirulina, Yucca, vitamíny, minerály, ginko, omega3, kolostrum, mumio, rakytník, B17, glukány, aloe vera, koloidné minerály a striebro a veľa iných ) OSTATNÉ ( hygienické potreby, soľné inhalátory, náplasti – aj detoxikačné a na schudnutie, pinzety a háčiky na odstraňovanie kliešťov, bioenergetické náramky...)

Ako sa k nám dostanete?

Odkiaľ pôjdete?   Vyhľadať trasu