Logo DENTA Group, s.r.o.

DENTA Group, s.r.o.

Sídlo: Bratislava,
Drieňová 38 821 02, Bratislava
Telefón: 02 / 4342 3433, 02 / 4333 7325
E-mail: dentagroup@gmail.com
Web: www.dentagroup.sk/

Kontaktovať firmu

cpt
Foto DENTA Group, s.r.o. Foto DENTA Group, s.r.o. Foto DENTA Group, s.r.o. Foto DENTA Group, s.r.o. Foto DENTA Group, s.r.o. Foto DENTA Group, s.r.o.

Mladý kolektív lekárov, dentálnych hygieničiek a sestier pod vedením skúseného odborníka Vám poskytuje komplexné stomatologické ošetrenie od útleho detstva až do vysokého veku. Priamo na našom pracovisku Vám ponúkame nevšednú najširšiu škálu výkonov - ošetrení, ktoré začína perfektnou diagnostikou s vlastnými RTG a CT prístrojmi. Zameriavame sa predovšetkým na prevenciu pred zubným kazom a inými ochoreniami v dutine ústnej. V rámci prevencie sú Vám okrem iných k dispozícii 3 dentálne hygieničky. Poskytujeme konzervačné ošetrenia na najvyššej úrovni, estetickú stomatológiu, špecializovanú endodonciu, optimálne protetické ošetrenie s predvídateľnými výsledkami. Sme držiteľmi certifikátu z mukogingiválnej aj z dentoalveolárnej chirurgie. Úzko spolupracujeme s externými pracoviskami implantologickými a čeľustnej ortopédie.

AMBULANCIA: Mladý kolektív lekárov, dentálnych hygieničiek a sestier pod vedením skúseného odborníka Vám poskytuje komplexné stomatologické ošetrenie od útleho detstva až do vysokého veku. Priamo na našom pracovisku Vám ponúkame nevšednú najširšiu škálu výkonov- ošetrení: RTG vyšetrenie; Vstupné vyšetrenie; Dentálna hygiena; Záchovná stomatológia (ošetrovanie kazov); Estetické ošetrovanie; Protetické ošetrenie; Detská stomatológia; Chirurgická stomatológia; Parodontológia; Endodoncia – liečenie koreňových kanálikov; Anestézia; Implantológia; Čeľustná ortopédia POHOTOVOSŤ: Skúsený tím prevažne mladých chirurgicky erudovaných lekárov Vám poskytne kvalifikované ošetrenie v každom nočnom čase, či v dňoch sviatkov a pracovného pokoja 365 dní v roku! ENDODONCIA: Naše pracovisko je špecializované na ošetrovanie koreňových kanálikov zuba. TECHNIKA:zubné laboratórium vybavené personálne a technologicky na svetovej úrovni a poskytuje nadštandardné precízne a individualizované výrobky stomatologickej protetiky vo veľmi širokom spektre výkonov: Fixná protetika, estetika; Snímateľná protetika; Dlahy

stomatológ, zubná ambulancia, rontgen, zubný kaz, koreňový kanálik,

Ako sa k nám dostanete?

Odkiaľ pôjdete?   Vyhľadať trasu